1. Wysyłając formularz do Wilczych Plemion automatycznie akceptowany jest cały nasz regulamin.
2. Tylko administrator główny ma prawo do nadania lub odebrania praw administratorskich/moderatorsich innym graczom.
3. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili, jednak jest zobowiązana poinformować o tym członków.
4. Uprasza się o rozwijanie swoich postów oraz niepopełnianie błędów językowych. W razie problemów z ortografią i interpunkcją polecamy korzystanie ze stron podkreślających błędy, lub takich jak LanguageTool.
5. Wypowiedź postaci powinna zaczynać i kończyć się myślnikiem (-). Nie zapominajmy również o kropkach, przecinkach, a także wielkich literach (również w nazwach własnych, jeżeli takowe znajdą się w opowiadaniu).
6. Zabrania się używania wszelkiej maści emotikon w postach fabularnych oraz formularzach, dozwolone są one jednak na chacie bloga.
7. Dana osoba może w jednym momencie posiadać do 3 aktywnych postaci, jeśli chce posiadać ich więcej, potrzebna jest zgoda administracji. W innym wypadku członek powinien pozbyć się lub oddać jedną z postaci do adpocji/NPC.
8. Wygląd oraz imię będącego w Plemionach wilka nie może się powtarzać.
9. Zdjęcie wilka musi być zgodne z prawami autorskimi obowiązującymi w plemionach. Dozwolone jest wykorzystywanie zdjęć wilków odeszłych.
10. Opowiadania piszemy przynajmniej raz na dwa tygodnie, może to być kontynuacja powieści innego wilka, lub przygoda, quest itp.
11. Administrator ma prawo do wydalenia wilka z bloga za nieaktywność, po wcześniejszych upomnieniach.
12. Wydalony przez nieaktywność wilk może wrócić do bloga, ale kiedy zostanie ponownie wyrzucony, nie ma już prawa do powrotu.
13. Opowiadania staraj się pisać na minimum 500 znaków, nie mniej, oraz bez samych dialogów. Chyba nie aż tak trudno trochę się wysilić? Administracja nie dodaje opowiadań krótszych niż 500 znaków!
14. Pisanie opowiadań jedną postacią nie zwalnia w aktywności innych (należących do tego samego właściciela), dlatego tworząc kolejne wilki zastanów się czy na pewno będziesz nimi aktywnie uczestniczyć w życiu plemion.
15. Opowiadania dajemy do dokończenia innemu wilkowi, którego imię piszemy na końcu. Staramy się nie wybierać tzw. ,,ktosia''.
16. Zakazuje się promowania jakichkolwiek stron niezwiązanych z Wilczymi Plemionami na blogu. Komentarze tego typu będą usuwane.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz